выдавливается под действием силы давления, распространяемой согласно закону паскаля р=f/s
Ответ дал: Гость
в верхней точке траектории есть только неизменяемая горизонтальная составляющая скорости vx и g - в роли центростремительного ускорения:
g = (vx^2)/r. отсюда vx^2 = gr.
теперь из закона сохранения механической энергии:
(mv^2)/2 = mgh + (mvx^2)/2
v^2 = 2gh + gr
.
v = 27,3 м/с.
ответ: 27,3 м/с.
Ответ дал: Гость
сила лоренца - центростремительная сила.
qvb = mv^2/r
отсюда скорость частицы:
v = qbr/m
кинетическая энергия частицы:
w = mv^2/2.
подставив выражение для скорости, получим:
из полученной формулы видим, что кинетическая энергия пропорциональна квадрату радиуса. значит при уменьшении радиуса траектории в 2 раза, кинет. энергия частицы уменьшится в 4 раза.
ответ: уменьшится в 4 раза.
Ответ дал: Гость
магнітне поле є векторним полем, тобто з кожною точкою простору пов'язаний вектор магнітної індукції який характеризує величину і напрям магнітого поля у цій точці і може мінятися з плином часу. поряд з вектором електромагнітної індукції , магнітне поле також описується вектором напруженості .
у вакуумі ці вектори пропорційні між собою: , де k - константа, що залежить від вибору системи одиниць. в системі сі, k = μ0 - так званій магнітній проникності вакууму. деякі системи одиниць, наприклад сгсг, побудовані так, щоб вектори індукції та напруженості магнітного поля тотожно дорівнювали один одному: .
однак у середовищі ці вектори є різними: вектор напруженості описує лише магнітне поле створене рухомими (струмами) ігноруючи поле створене середовищем, тоді як вектор індукції враховує ще й вплив середовища:
Популярные вопросы