Всосочках языка есть вкусовые луковицы, которые воспринимают информацию(вкус), по специфическим нервным волокнам в продолговатый мозг, затем в ядра таламуса и в большие полушария, где происходит анализ.
Смакові відчуття сприяють підтримання сталості хімічного складу організму людини. ось смаку, як і від запаху, залежить, буде з'їдений їжа чи ні. периферичний відділ смаків аналізатора знаходиться на поверхні язика. тут розташовані смакові сосочки, містять рецептори, що аналізують смакові подразники. смакові рецептори збуджуються тільки растворімими в воді хімічними речовинами. нерозчинні у воді речовини не створюють смакових відчуттів, т. е вони несмачні. перше відчуття смаку - кисле, солоне, гірке, солодке - сприймається специфічними рецепторами, сконцентрірованними в різних частинах мови. тонкі смакові відтінки утворюються в результаті складної взаємодії смакових, температурних, больових та інших рецепторів слизової оболонки порожнини рота.
Спасибо
Ответ дал: Гость
p: aabb х aabb
g: ab,ab ab
f: aabb
aabb
все свиньи черного окраса,длинношерстные
Ответ дал: Гость
вода с поверхности земли и частично из морей,океанов,озёр и рек испаряется.при этом переносе влаги вода задерживается в облаках.после,она выпадает в виде осадков.и снова стекает в моря океаны и т.д.и снова этот круговорот повторяется.
Популярные вопросы