Когда мне было 5 лет, я жила в доме, который был старым.
Спасибо
Ответ дал: Гость
the weather is fine.it's cold and frosty.the temperature is -5.but the sun is shining. there is snow on the ground, but not very mach.i would like to ski and skate. after school i'm going for awork and i will breathe fresh air.
Ответ дал: Гость
tim hasn't got many toys. has tim got many toys?
he can't write very well. can he write very well?
we aren't pupils. are we pupils?
chuckles isn't climbing now. is chuckles climbing now?
she doesn't play tennis every day. does she play tennis every day?
Другие вопросы по: Английский язык
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Перевести на язык when i was five i lived in a house which was very old...
Популярные вопросы