Чому саме книгу вважають джерелом знань і називають найбільшим багатством? адже інформацію можна отримати і з відео, і з аудіозапису? так, але не зовсім. науковці стверджують, що саме під час читання ми розвиваємо свій мозок. до того ж, читання художніх творів потребує неабиякої фантазії: читач уявляє собі героїв, їхні характери, дії, тощо. а якщо ми дивимося художній фільм, то всю цю працю за нас вже зробили режисер та актори. може, глядачу й легше, ніж читачу, але фантазію це не розвиває. тобто, читання книг є більш корисним, ніж перегляд фільмів, бо книга робить нас розумнішими. а розум не купиш ні за які гроші. тому, я згоден з тим, що книга - це найбільше багатство.
Спасибо
Ответ дал: Гость
[с т еи р еи х т и];
[к о ш т о в н и й];
[б еи з: а к о н': а].
(все підкресл. - наголос)
Ответ дал: Гость
наступив листопад, у нашому саду. все листя опало. дерева стали голі. листя яке опало ніби утворило килим. похолодало. вийшла у сад погуляти маленька оксанка. дивиться ой, а що з деревами. напевне чаклун зачаклував їхю ой а як що він і мене зачаклує, і побігла до мами. мама вийшла на двір, подивилась і сказала,це не чаклун. просто в наш сад прийшов листопад.
Популярные вопросы