Одного разу у школі вчителька задала питання учням -моє місто найкраще-сказав кирило. -ні! моє! -відповів хлопчик який переїхав з херсона у київ до школи. вчителька і каже -усі міста гарні по своему і кожному подобається різні міста але краще та місто де ти народився!
Спасибо
Ответ дал: Гость
(егзамин)
(с: пати)
(світло)
запорошці)
(брацтво)
(вчися)
Ответ дал: Гость
усе живе на нашiй плантi не може iснувати без води.воду завжди вважали джерелом усього живого. вода служила середовищем, в якому, в процесi еволюцii на нашiй планетi розвивалися рослини й тварини.встановився нерозривний зв,язок людини з водою , оскiлькi вода е постiйним учасником бiохiмiчних процесiв ,що вiдбуваються в живих органiзмах.вода е визначальною для будь якоi живоi iстоти, а значить вода- це життя!
Популярные вопросы