навесні завжди сонячно, тепло і весело. учора, як і щороку навесні, ми ходили до лісу. в лісі було тихо і тепло, радісно щебетали пташки між віттям. ми дуже вдало і приємно провели час з друзями. якщо завтра буде тепло і сонячно, ми знову підемо до лісу. додому ми повернулися пізно увечері, стомлені але дуже задоволені.
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Два синоніми до прикметника синій які утворені від назв рослин...
Популярные вопросы