Мама покликала мене їсти, але я не пішов, оскільки прагнув зробити уроки якнайшвидше
Спасибо
Ответ дал: Гость
я , що людина повинна кожну хвилину свого життя чомусь навчатися, ніколи не пізно навчатися, навіть езоп говорив : "не соромся вчитися у зрілому віці: краще навчатися пізно, ніж ніколи."і тому розумна людина завжди досягне успіхів в своєму житті. бо розумна людина завжди найде вихід із ситуації і вчинить правильно.тому навчайтеся негаючи ні
Ответ дал: Гость
«чи потрібно гарно вчитись, щоб досягти успіху у житті»
успіх – це розуміння моральне, соціальне, індивідуальне, духовне. і в кожному виді цього поняття ця ціль досягається мабуть по-різному. я змогла змінити в собі негативні риси і навчилась жити в злагоді з своєю совістю, , рідними і друзями. і зовсім неважливо яка я гарна учениця. якщо я прагну успіху у суспільстві – навчання це гарний стрибок в світ успішних, а далі розум відходить на другий план, а уміння «вижити з акулами бізнесу» не зважаючи на мораль, хоча і маючи уміння нестандартно мислити теж є. а от в плані духовному, не таке вже важливе 10 чи 5 ти маєш з предмета, а головне ти – людина з мораллю, честю, совістю - і тобі буде шана від людей і рідних .
Популярные вопросы