Тлумачити - дієслово, н.ф. - тлумачити, недоконаний вид, перехідне, активний стан, іі дієвідміна, синтаксичну роль визначити не можна, бо немає речення, у якому слово вживається.
Спасибо
Ответ дал: Гость
на світанку-обст.,з"явилися-присудок.,козаки-підмет!
на світанку з`явилися козаки(просте,розповідне,неокличне,поширене,двоскладне,повне)козаки - козацький.
Ответ дал: Гость
якось до мене підійшла сестричка і запитала: "а навіщо берегти природу? ". я їй і пояснила, що природа - це наше життя. якщо не доглядани за нею, вона зникне, а незабаром зникнемо і ми.
для мене природа - це усе! я полюбляю ввечері прогулюватися вулицями міста і милуватися зеленою красою. доречі, ви тільки подумайте, а якщо не буде природи, тоді чим ми зможемо пишатися? чим милуватися?
я , що кожний з нас розуміє це і раджу кожнуму запитати себе: "а що я роблю для того, аби вберегти природу? "
Популярные вопросы