Кожна людина може трішки збільшувати або зменшувати ті слова або речення які сказали передати, якщо людина тобі збреше, то ти розповіси цю брехню іншій людині і так виходить замкнутий круг. зазвичай ще з дитинства дорослі кажуть щоб мі не брехали, а казали правду. але тій людині яка говорить завжди правду їй буде складніше в житя. тому кожна людина повинна хоч трішки казати не правду. кожні батьки кажуть своїй дитині такі слова: " краще гірка правда, ніж солодка брехня"
Спасибо
Ответ дал: Гость
краще висловлюватися, красивіше розмавляти, показати твій рівень знання!
Ответ дал: Гость
україна багата на птахів. але вони не лише дарять нам радість від свого співу. птахи дуже потрібні. вони винищують шкідливих комах, зберігаючи дерева та наші врожаї. а ще хижаки їдять деяких з них. після смерті вони, як і все живе на землі, удобрюють грунт. без птахів природа була б набагато бідніша. тому їх треба берегти, як і усе що росте на нашій землі.
Популярные вопросы