Кожна людина може трішки збільшувати або зменшувати ті слова або речення які сказали передати, якщо людина тобі збреше, то ти розповіси цю брехню іншій людині і так виходить замкнутий круг. зазвичай ще з дитинства дорослі кажуть щоб мі не брехали, а казали правду. але тій людині яка говорить завжди правду їй буде складніше в житя. тому кожна людина повинна хоч трішки казати не правду. кожні батьки кажуть своїй дитині такі слова: " краще гірка правда, ніж солодка брехня"
Спасибо
Ответ дал: Гость
скільки існує народна творчість, стільки існує пісня. вона скрізь: в журбі і в радості, на весіллі і на похованні.
у журбі люди співали завжди. мати- над колискою дитини, щоб заспокоїти та прогнати нічні жахіття. кріпаки співали, виливаючи весь біль та ненависть до панів. дівчата та парубки - від розчарування та самотності.
коли не можливо сказати, залишається тільки співати. з піснею горе стає хоч трохи, але легшим, в очах розвиднюється. вона ніби заколисує журбу. бо розумієш, що ти не один. автор пісні пережив таке, що і ти.
важко було б пережити самотність і печаль без пісні.
Ответ дал: Гость
бути ввічливою, вихованою, витриманою людиною не так-то легко. тут потрібні і самодисципліна, і готовність іноді поступитися власними , звичками і, найголовніше, почуття поваги до інших людей, до колективу, відповідальність за свої вчинки перед суспільством.
Популярные вопросы