Існує такий вислів, як "не хлопець, а золото". під ним ми розуміємо, що це людина-ідеал. це працьовитий, добрий, чесний, хоробрий хлопець. у ньому зібрані майже всі позитивні риси. але чому саме порівнюють із золотом? а тому, що золото-це цінність, це речова цінність, а позитивна риса характеру-це моральна цінність. тому таких хлопців, людей називають золотом.
Я розумію цей вислів так: це дуже корисний, роботящій хлопець. він добре є. дуже слухняний хлопець.в ньому зібрані усі гарні риси характеру. ось це й називається"не хлопець а золото".
Спасибо
Ответ дал: Гость
старий - старого - старому - старим - старими - старих (корінь - стар)
твір-мініатюру на тему"якби я став чарівником" пропоную скласти так: я люблю фантазувати. дуже часто я уявляю, що маю магічні сили. я хотів би вміти чаклувати. тоді я б зціляв людей від важких хвороб. така здібність б всім людям на землі стати щасливішими! якби я був чарівником, то хотів би мати чарівну паличку. вона б мені переноситися в просторі. тоді б я міг здійснити свою мрію - подорожувати світом. на жаль, я не чарівник, а ці здібності - лише моя фантазія. але хто знає, наскільки швидко крокуватиме вперед наука? можливо, через кілька десятиліть кожен з нас отримає свою чарівну паличку, що здійснить усі бажання.
Популярные вопросы