для того щоб жити в гармонії і злагоді з усім живим, у першу чергу потрібно осягнути для себе зміст золотого правила моралі: "стався до всього так, як хочеш щоб ставилися до тебе". не можна не захоплюватись здатністю людини пізнавати та змінювати навколишній світ, але, нажаль, все частіше дії людини шкоди навколишньому середовищу. наприклад, людина висушуючи озеро, ніби нічого такого і не вчиняє, вона просто хоче звести на цьому місці будинок або посадити город, та чи замислюєється людина, що її вчинок може згубити значну частину рослин і тварин, що залежили від цієї водойми. і це непоодинокий випадок. людина, захоплена своєю величчю і могутністю, прагне все більшого пізнання і влади над природою так, що просто сліпо переступає межу, на якій людина і все живе знаходяться в гармонії. отже, для спражньої гармонії потрібно думати не тільки про себе, а й про навколишній світ, берегти його і розуміти, відчувати межу небезпеки і ніколи не перетинати їїⓐ.
Спасибо
Ответ дал: Гость
мабуть у кожному українському подвір*ї росте кущ калини.
навесні вона вбирається білим цвітом, мов наречена. а між ним шепоче широке сліпучо-зелене листя.після дощу на листочках дзвенять краплинки роси.
коли приходить осінь, кущ зачаровує нас своїми червоними кетягами, які тримають міцні стебла, багряним листям .у ягодах калини поєдналося красиве і корисне, тому що вони гарні ліки.
мої бабуся з дідусем люблять сидіти під калиною літніми вечорами, насолоджуючись її красою.
Ответ дал: Гость
аспект - думка;
колізія - зіткнення;
дебати - суперечка;
манкурт - яничар;
інцидент - непорозуміння;
імпічмент - осуд, обвинувачення;
критерії - ознаки;
інфляція - знецінення;
кемпінг - табір;
блог - щоденник.
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Твір на тему: "як досягти гармонії з усім живим? "...
Популярные вопросы