людина, яка чогось боїться, приписує об’єкту своїх страхів непритаманні йому риси, тим самим збільшує свій страх.
Ответ дал: Гость
прийшла осінь. птахи відлітають у теплі краї. все частіше йдуть дощі. все змінилося навкруги. дерева перевдяглися в різнокольорове листя. осінь багата на фарби. тут розпласталися по паркану червоні лапи вінограду з фіолетовими . жовто-зелена горобина з яскраво-червоними гронами стоїть в очікуванні птахів, що прилетять поласуватися ними.. лише ялинки та сосни залишаються зеленими. вони ніби не відчувають, що прийшли останні теплі дні.
багата осінь на барви та врожай. я дуже люблю ранню осінь.
Ответ дал: Гость
нема сьогодні соловейка!
соловейка треба попрохати щоб він саяпівав.
чому соловейка так всі люблять?
я думаю нормально
Ответ дал: Гость
на запитання може бути два варіанти відповідей: 1) прикметники утворені від слова "весна": весняний, веснуватий, веснянковий;
вони можуть поєднуватися із словами: погода, настрій, цвіт та іншими. 2) прикметники, що описуватимуть слово "весна": світла, яскрава, барвиста, запашна, сонячна, квітуча, кольорова, відновлена, довгоочікувана та інші.
Популярные вопросы