-Знаєш я хотіла б розповісти тобі про своє літо, якщо ти не проти звичайно)
-Звичайно мені цікаво давай
- я їздила на місяць до бабусі та дідуся, кожен день я прокидалася а 5 ранку і ходила в поле щоб зустріти світанок
-ого класно
-також у мене з'явилися нові знайомства, розповідаєте з ким ви познайомилися
- а я цього літа їздила на море, була я там 4 дні але мені так сподобалося, я купила сувенірів і принесла тобі черепашки
-о
- Мені подобається як я провела це літо
-мені теж
Спасибо
Ответ дал: Гость
хворий на грип, багатий добром, автобус на замовлення, сталося за неуважності, вхід за запрошеннями, старший за віком, екзамен з мови, дякую василеві, згідно з умовою, відповідно до завдання.
Ответ дал: Гость
зачин: починало світати.
основна частина: із-за землі на кривавій попрузі неба скочила невелика іскорка і довга промениста стяга простяглася від неї над землею. далі викотився серп огненного кільця і пучок світла полився розпливаючись по горах лісах по високих будівлях. далі все більше випливав з-за землі широкий скрп мов хто невідомий підсував з того боку гаряче іскристе коло.
кінцівка: ось і все вонон випливало - чисте та ясне граючи своїм світлом. його променисті голки по землі заграли ясні іскорки по росі. синє глибоке небо розгортає своє безкрає поле.
Популярные вопросы