я вважаю людська душа - криниця чистої води, тому що з самого народження наша душа як чистий листок бумаги і тільки життя напише на цьому листку погані чи добрі строфи.звичайно, навпаки, говорять "людська душа - сутінки". люди з чистою душею, на жаль трапляються все рідше і людського тепла деколи не вистачає нам усім. коли я міркую над цією темою, мені, насамперед, хочеться думати, що люди, незважаючи на ті важкі ситуації, які їх оточують, не зачерствіли, залишилися доброзичливими і гостинними.
Ответ дал: Гость
мурашки
у лісі під деревом я зустрілася з мурашником. зверху він був укритий
хвоєю і всіяний мільйонами ходів. мурахи снували по ньому безперервно. одні
тягли до мурашника палички й личинки, інші вибігали з нього у якихось невід-
кладних справах., раптом неочікуванно потемніло.і мурашки швидко сховались
у мурашник, закрили більшість ходів. так вони захищають свій дім від опадів.
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Укажіть вид односкладного речення : решетом воду не носять...
Популярные вопросы