знання-це все те ,що людина вміє,знає,навчилася робити. потрібно наполегливо працювати,старатися так,щоб бути освідченим.отже,тільки використовуючи знанн,поповнюючи їх та удосконалюючи,людина досягає успіху.
Ответ дал: Гость
кожна людина має піклуватись про себе та про своє здоров"я. вона має правильно харчуватись,дотримуватись правил особистої гігієни: чистити зуби,приймати душ. також вона має слідкувати за свої зовнішнім виглядом,ходити в чистому акуратному одязі. я також слідкую за собою. я кожного дня ходжу гуляти і дихаю свіжим повітрям,їм овочі та фрукти,приймаю душ,чищу зуби вранці та вечором,ходжу в спортивний гурток.я думаю,що здоров"я треба берегти та піклуватись про нього ще з дитинства.
Ответ дал: Гость
у кожної людини дуже багато справ. і якщо вона не виконала її вчасно, то втратила свій дорогоцінний час. а часом треба дорожити. тому що на наступний день справ буде ще більше. і їй буде шкода втраченого часу. а згаяний час вже не можна повернути. наприклад я,використовую кожну вільну хвилину з користю і намагаюся не відкладати роботу на завтра.
Популярные вопросы