я мрію побувати в цирку, побачити виступи акробатів, ів. так само дуже хотвлось би подивиться, як катаються на самокаті ведмеді.а ще мені подобаються фокусники, мені дуже цвкаво, як це вони роблять ті фокуси. у цирку є і клоуни, ото вони вміють розсмішити людей. а ще смертельний номер з левами, коли їм в пащу дресирувальник кладе свою голову, то стає дуже страшно.взагалі у цирку можна побачити багато цікавого.
Ответ дал: Гость
вогонь з прачасiв символiзував нове начало.людина отримала його як божественний дар вд самого прометея.але согоднi свiт шокують факти про незбагненну руйнiвну силу цього *дару*.великомасштабнi пожежi протягом останнього часу охопили велику частину планети.та що казати,якщо навiть звичайнi пустощi малечi призводять до побутових трагедiй.мiфологiя розповiдаэ,що на днi пекла саме язики полумя пiдсмажують грiшникiв.тож вогонь - непросте явище,з яким краще залишатись обережним.
Ответ дал: Гость
- привіт.
- привіт.
- аню, яка в тебе найулюбленіша телепередача?
- ну напевне "що? де? коли" мені дуже подобається ця телепередача і іноді я намагаюсь вгадати. а твоя яка?
- моя "найрозумніший." мені теж подобається "що? де? коли? " и напевно ці дві телепередачі мої найулюбленіші.
- я також дивилася "найрозумніший". це також дуже цікава телепередача. я теж тут намагаюся вгадати. одного разу, я дуже багато вгадала.
- чудово. гаразд ходімо. скоро почнеться урок.
Ответ дал: Гость
відьма це - тиі жіноки,які можуть не лише прочитувати інформацію з людини або простору .але володіють енергетикою.відьми здавна окремо жили від інших людей!
Популярные вопросы