скільки існує народна творчість, стільки існує пісня. вона скрізь: в журбі і в радості, на весіллі і на похованні.
у журбі люди співали завжди. мати- над колискою дитини, щоб заспокоїти та прогнати нічні жахіття. кріпаки співали, виливаючи весь біль та ненависть до панів. дівчата та парубки - від розчарування та самотності.
коли не можливо сказати, залишається тільки співати. з піснею горе стає хоч трохи, але легшим, в очах розвиднюється. вона ніби заколисує журбу. бо розумієш, що ти не один. автор пісні пережив таке, що і ти.
важко було б пережити самотність і печаль без пісні.
Ответ дал: Гость
коле-дієслово, інфінітив - колоти, недоконаний вид, перехідне, дійсний спосіб, теперішній час, 3-я особа, однина, i дієвідміна, присудок.
Ответ дал: Гость
найбільше мені подобається розмовляти зі своїми батьками, та з бабусею. вони можуть відповісти на всі мої питання,вислухати мене, дати пораду, що і як вірно зробити. а особливо мені подобається розмовляти з бабусею, коли вона розповідає про своє життя. також мені подобається розмовляти зі своїми однолітками.взагалі , як що поміркувати, то мені подобаеться розмовляти з усіма цікавими людьми.я вважаю це ті люди, якім є що сказати, які вміють вислухати.
Ответ дал: Гость
я з братом,мамою,та батьком пійшли до лісу.коли ми прійшли до лісу я побачила красивих птахів вони швидко літали тому що будували гнезда на високих деревах.мама побачила поляну там росли квіти вони були жовті та сині.наша сім'я почала собирать гриби.
то что я подчеркнул я не перевел или незнаю как пишется.
те що я підчеркнув я написав російскою або не знаю як пішется.
Популярные вопросы