немає жодної людини, яка знала б усе на світі. спочатку ми вчимося ходити, потім читати і писати. ми йдемо до школи і поринаємо у світ знань. вчителі вчать нас бути чесними,працьовитими,добрими. у дорослому житті вчимося працювати, любити, виховувати своїх дітей. людина вчиться усе своє життя. її вчать книги,спілкування,саме життя.
треба вчитися і досягати своєї мети.
Ответ дал: Гость
краже зробити зараз ніж потім.як говорить приказка"сделал дело гуляй смело"
Ответ дал: Гость
моя мрія
я мрію побувати у цирку. я дуже люблю тварин і хочу побачити, як виступають дресеровані собачки. також мені подобаються хижаки, і я мрію побачити приборкування левів і тигрів. ще я люблю коней. мені цікаво буде спостерігати за ними на манежі. також я мрію познайомитись з клоуном. а фокусник, напевно, навчить мене найцікавіших своїх фокусів. циркова вистава - це свято, на якому я мрію побувати.
Ответ дал: Гость
минуло тепле літо .сьогодні вже починається гроза. небо дивиться похмуро на землю, що вбралася у золоті шати. мабуть хоче вмити її. восени погода дуже мінлива. тільки зранку стало сонечко, обігріло все навкруги, та ось раптом поповзли сірі хмари. вони пливли низько і швидко затягли весь небосхил. почавсь дощ, гримав грім, спалахувала блискавка. дощ виливсь за кілька хвилин, хмари посвітлішали і поптливли далі. знову з"явилось сонечко. за осінній день погода так може мінятися багато разів. не дарма у нашого народу є прислів"я : "восени день блисне, а три кисне. в осінній час сім погод у нас: сіє, віє, крутить, мутить, припікає й поливає."
Популярные вопросы