кожна людина без винятку чогось боїться. може вона і сама незнає, але є щось що доведе її до заляконого стану. це млжуть бути звичайна фобія темноти чи нещасної тваринки, яка сама боїться вас напевно навіть більше чім ви. все це обумовлює негатив ну нашому житті. тому потрібно боротися з страхом. якщо не можеш побороти його зараз, то побори потім, але обовязково не залишай так як є. бо тільки так ми становимся сильнішими та кращими і це є путь до самопізнання
Ответ дал: Гость
слони
я бачила слонів в зоопарку. насправді слони живуть як всі знають в африці. я знаю що слонів тримають у широких та довгих вольєрах. у вольєрі стоїть велика бочка для пиття. але іноді цих тварин випусакають на волю, але це приміщення теж огорожене. слони тихі тваринки, іноді вони лежать, або повільно пересуваються.
Популярные вопросы