влітку зайці в сіренькій шубці.вони при небезпеці ховаються під кущемами. гілочки кущів коричнувато-сіруватого кольору і цих тваринок непомітно. а взимку випадає багато снігу, тому зайці змінюють свою шубку на білесеньку,як сніжок.так вони і рятуються від хижаків.
Ответ дал: Гость
ось і прийшла довгоочікувана зима. перший зимовий місяць був безсніжним, нехолодним. та після нового року усе змінилося. пішов білий, пухнастий,мокрий сніг. він не просто йшов, а сипав цілими днями, ночами, неділями.температура повітря повільно знижувалася і стало дуже холодно. бідні пташки, звірі, дерева мерзли від морозу. вони з нетерпінням чекали на теплі, ласкаві, яскраві промінці зимового сонця. і мріяли по приход молодої, ранньої, веселої весни.
Популярные вопросы