Дистанційне навчання - це єдиний вихід для учнів, що навчаються на карантині. Ми здобуваємо знання, можемо проходити всі теми, які мали би бути на данний момент в школі. Вчителі роблять для нас відео-конференції, і завдяки цьому ми спілкуємось та навчаємось в реальному часі зі своїми одноклассниками, сидячи дома в піжамах!
Але в дистанційного навчання є свої переваги та мінуси. Наприклад, дуже тяжко себе організувати. Багато тестів, багато роботи, багато конспектів. Але я стараюсь бути організованим учнем та виконувати всю домашню роботу вчасно.
Із плюсів: ми навчаємось, займаємось самоосвітою, вчимося бути більш організованими щодо всіх справ. Це краще, ніж сидіти та нічого не робити. Загалом, я цілком вдячний за те, що на карантині з'явилось дистанційне навчання. Це весело!
Спасибо
Ответ дал: Гость
я розумію це прислів*я так: коли говориш людям добрі слова, воні стають твоїми товаришами, поважають тебе. коли говориш погані слова , людина вважає тебе ворогом та поганою людиною. лагідні слова та добрі вчинки немов бумеранг повертаються до тебе і тобі збільшувати кількість твоїх друзів. а гострі слова, як гострий ніж ріжуть тонкі стрічки дружніх відносин. говори людям тільки добрі слова, а погані забудь.
Ответ дал: Гость
маріє iванівно,вітаємо вас з днем вчителя.
привіт друзяко,як же ми давно не бачились!
поздоровляю тебе з днем народження,рідненька матусю!
краю рідний,ти самий прекрасний у цілому світі.
шановні телеглядачі,за техничними обставинами наша программа до ефіру не вийде.
юні дослідники, просимо всіх зібратися у лабораторії.
Популярные вопросы