Объяснение поставь, мой ответ как лучший, мне оооооочень надо ) .
Спасибо
Ответ дал: Гость
у приказці «книга вчить, як на світі жить» висловлена народна пошана до дорогоцінних джерел - книжок, які мають свою історію.«сторінками» найперших книг були камені, стіни печер, вояцькі щити. а пізніше люди почали виготовляти «папірці» з тонкої козячої чи телячої шкіри. першу книжку виготовили в стародавньому місті пергамі, тому й папір називали пергаментом. пізніше люди стали писати на папірусі.справжній папір, на якому пишуть зараз, був виготовлений дві тисячі років тому. а друковані книги пройшли довгий час, поки з’явилися на полицях. тепер книга - наш найкращий друг, що дозволяє мандрувати по різних країнах у світ незвіданого, казкового.книга - порадник. бережімо цей неоціненний скарб людської думки, який навчить добру й мудрості.
Ответ дал: Гость
я дуже люблю мою вулицю,назва якоi-блюхера.вулиця блюхера названа на честь видатного радянського вiйскового василя костянтиновича блюхера.
нещодавно тут побудували парк: там э дитячий майданчик,де ми завжди граэмось iз друзями,а щекожний вечip гуляэмо з батьками. на нашiй вулицi також э й рiзноманiтнi магазини.дуже багато дерев та рослин.
Популярные вопросы