я дуже люблю бувати біля річки, особливо влітку. ми часто виїжджаємо за місто на природу. там ми цілий день вілпочиваємо,граємо в м"яча,ловимо рибу,готуємо їжу і звісно плаваємо.а ще я люблю, коли вечоріє,вдивлятися в зоряне небо. здається,що ніде немає так багато зірок,як саме над річкою.
Ответ дал: Гость
кожен народ має своє щось найдороще, найсвятіше. для українців такою святинею є натхненник національних ідей, проповідник добра, волі, щастя і правди--тарас шевченко. саме завдяки його влучному слову, що лунало сильно і впевнено, наш народ усвідомив себе як національну єдність.
де б не був, чим би не займався поет, але завжди перед його внутрішнім зором поставав і дорогий його серцю дніпро.
минатимуть роки, спливатимуть віки, а тарас шевченко залишатиметься безсмертним у пам'яті нащадків, бо є й буде україна і народ український.
Популярные вопросы