Зачервоніло над лісом небо. Стала червоною у Дніпрі вода. Між небом і водою піднявся чорною стіною ліс.
Рясна роса осіла на ніжні рослини. Прив’яле до пекучого сонця бадилля піднімалось від свіжої роси. Листя дерев оживало від цілющої вологи.
А пташки в цю ранкову пору виспівували так голосно, скільки сили в них було! Чи доводилось вам бачити і чути цю красу?
Спасибо
Ответ дал: Гость
Кущ калини навесні і восени. калина гарна будь-якої пори року.навесні вона вбирається у смарагдове листя.біле мереживо квіток робить її схожою на наречену.згодом на місце квітів з`являються кетяги,які наливаються терпким соком.а осінь привкрашає червоним і золотавим листям.яскраво-червоні кетяги ховаються в багряному листі.
Ответ дал: Гость
коли я писав твір, мама підказала мені гарні слова, які давно сказав б. франклін: «брат може не бути другом, але друг — завжди брат». і це справді так, бо хто такий вірний приятель (друг)? насамперед, це близька тобі людина по духу, з якою приємно проводити час, приємно разом готувати уроки. він завжди буде поруч у скрутну хвилину, і я теж буду поруч у такий момент. справжні друзі разом і в скруті, і в радості. тому така людина — справжній скарб. такий друг завжди відданий, він ніколи не зрадить, не скаже: «мені вже не хочеться з тобою дружити». справжній друг — це на все життя.
Популярные вопросы