частина мови: іменник; натхненність: істота; рід: жіночий; число: єдине; відмінок: називний; відповідає на питання: (є) Хто?
Початкова форма:
ненька
Объяснение:
Спасибо
Ответ дал: Гость
калина - символ україни. як багато пишуть поети про цей символ. навесні і восени калина завсім різна.на весні вона цвіте, а восени красується своїми червоними . цвіте калина білими суцвіттями. милує око той білий цвіт такою вже ніжною вона стає, як тая дівчина молодая. за літо вона росте і вже восени стає червоною, як той мак у полі . тендітна і ніжна дівчина стає господарською жіночкою. так і калина свій ніжний білий цвіт змінює на червоний. восени калина чекає своєї пори коли нею похарчуються птахи, так калина приймає участь и в ланцюжку живлення у природі. ягідки калини кислі на смак, для людини вона частіше всього постає як ліки. можемо зробити висновок що не дарма поети так гарно і ніжно описують калину адже вона за усі пори року гарненька.
Ответ дал: Гость
мені неодноразово доводилось бачити живого слона. найбільше мене вразив його хоббот.
слон-це найбільша сухопутна тварина на землі. хобот для слона відіграє більшу роль чим рука для людини. адже ним він дихає,харчується,виражає свої емоції,пересуває тяжкі предмети. під час небезпеки слон ховаж свій хобот згортуючи його. тому що втрата хобота загрожує тварині гибеллю. відомо два види слона африканський та індіський. слони живуть невеликими . якщо член сім"ї потрапляє у халепу,то інший обов"язково визволить його, навіть якщо це буде заргожувати йому життю.
загалом слони дуже розумні та добрі тварини-велетні.
Популярные вопросы