більшість наших хвороб викликані дією мікробів та вірусів. але неможливо уникнути їх повністю тому, що вони скрізь: на наших речах, на фруктах і овочах, у роті.
уникнути повністю неможливо, можна лише зменшити ризик їх проникнення у наш організм. а ось це не дуже й складно. мити їжу, яку ми вживаємо невареною, ретельно мити руки перед тим, як сісти за стіл, чистити зуби два рази на день, приймати душ і тому подібні заходи гігієни.
якщо ми будемо берегти себе від бруду, то наш організм зможе нам віддячити, подолавши всі хвороботворні мікроби.
Ответ дал: Гость
особиста гігієна річ делікатна. а чистити зуби це одне із щоденних завдань кожної людини . бо саме від твоїх зубів іноді може залежати перше враження про тебе.також від стану зубів залежить стан всього організму, люди які не за зубами придбають собі кишково-шлункові хвороби та серцево-судинні захворювання.
я щодня за своєю ротовою порожниною. а саме чищу зуби і полощу рота. я вважаю це потрібним задля того щоб не було карієсу. декотрі вважають що чистити зуби треба 3-чі на день , а декотрі 2-чі. я відношуся до тих людей які чистять зуби 2-чі,а після їжі полощу, але це відбувається незавжди , бо коли ти у школі погодьтеся не зручно бігти додому і чистити зуби! запам'ятайте про те що наше здоров'я залежить тільки від нас , і крім нас про нього більше ніхто не подбає. отже можна зробити висновок що доглядати за ротовою порожниною є не менш важливим ніж пити або приймати їжу.
Ответ дал: Гость
без сімї-нема щастя на землі-твердить українське прислівя.ми не уявляємо свогожиття без рідних людей,які завжди готові нас зігріти соїм теплом і ласкою,любовю ,бажанням і розрадити.материна ніжна турбота ,батькова вимогливість,бабусина іба може бути щасливою людина без усього цого? яких би життевих перипетіи не зазнавала людина,якіб перешкоди не долала,як би не страждала-завжди вона находить прихисток і розраду в сімї,де її підтримують,жаліють і розуміють.
Ответ дал: Гость
. до маминого дня народження ми з бабусею вирішили підготувати для неї сюрприз. у новенький ящик насипали придбаного в магазині «садівник» ґрунту й висадили розсаду айстр сорту «міледі». майбутню «клумбу» прилаштували на кухонному підвіконні, адже там завжди сонячно. знаєте, що було найважче? не допустити, щоб мама ту розсаду побачила. коли мама прямувала до кухні, брат сергійко відволікав її увагу розмовами, а я у цю мить героїчно затуляла підвіконня собою. бабуся справно поливала зелені кущики, а ми з братом раз на тиждень «підгодовували» їх мінеральними добривами. як ми переживали, щоб квіти не захворіли на свої квіткові недуги! скільки книжок про рослини прочитали! яка це була радість — подарувати мамі квіти не куплені, а вирощені й випещені власними рукам
Популярные вопросы