Сполучник - це службова чатина мови. Сполучники не відповідають на питання і не є членами речення. Сполучні слова -це займенники і прислівники. Вони відповідають на питання іє членами речення. У ролі сполучних слів виступають такі займенники: хто, що, який, чий, котрий, скільки; та прислівники: де, куди, звідки, як, коли, доки, поки.
Спасибо
Ответ дал: Гость
у приказці «книга вчить, як на світі жить» висловлена народна пошана до дорогоцінних джерел - книжок, які мають свою історію.«сторінками» найперших книг були камені, стіни печер, вояцькі щити. а пізніше люди почали виготовляти «папірці» з тонкої козячої чи телячої шкіри. першу книжку виготовили в стародавньому місті пергамі, тому й папір називали пергаментом. пізніше люди стали писати на папірусі.справжній папір, на якому пишуть зараз, був виготовлений дві тисячі років тому. а друковані книги пройшли довгий час, поки з’явилися на полицях. тепер книга - наш найкращий друг, що дозволяє мандрувати по різних країнах у світ незвіданого, казкового.книга - порадник. бережімо цей неоціненний скарб людської думки, який навчить добру й мудрості.
Ответ дал: Гость
у народі кажуть, що хто людям добра бажає, той і собі має. і це правда, адже людина, серце якої сповнене щирого добра та любові до ближнього, завжди знайде підтримку в інших людей. якщо тобі колись , або посприяли у якійсь справі, то ти пам'ятатимеш свого помічника. і у скрутні для нього години ти теж можеш йому . але варто пам'ятати, що добро повинно бути безкорисливим. лише у такому випадку людина матиме щастя та житиме в добрі та злагоді.
Популярные вопросы