скільки існує народна творчість, стільки існує пісня. вона скрізь: в журбі і в радості, на весіллі і на похованні.
у журбі люди співали завжди. мати- над колискою дитини, щоб заспокоїти та прогнати нічні жахіття. кріпаки співали, виливаючи весь біль та ненависть до панів. дівчата та парубки - від розчарування та самотності.
коли не можливо сказати, залишається тільки співати. з піснею горе стає хоч трохи, але легшим, в очах розвиднюється. вона ніби заколисує журбу. бо розумієш, що ти не один. автор пісні пережив таке, що і ти.
важко було б пережити самотність і печаль без пісні.
Ответ дал: Гость
моя улюблена пора року (твір-роздум) я помітила, що у кожної людини своя улюблена пора року. багато хто любить весну, дехто — літо. це зрозуміло. навесні прокидається природа, щодня стає дедалі тепліше й тепліше. розбруньковуються дерева, з'являються перші квіти. влітку добре відпочивати, купатися, загорати, їздити на море або у село, бути ближче до природи. мало хто любить зиму. за що? я , за її красу. так чудово бродити засніженим парком або піти до лісу на лижах! а новий рік! хіба є такі, хто не любить це свято? у кожній оселі стоїть прикрашена ялинка, і люди роблять одне одному подарунки. а мені понад усі пори року подобається осінь. із самого початку — тепла, ласкава і сумна. і потім, коли починається листопад. восени добре підбивати підсумки, планувати майбутнє. мені дуже близькі рядки поезії олександра сергійовича пушкіна: унылая пора! очей очарованье, приятна мне твоя прощальная краса — люблю я пышное природы увяданье, в багрец и в золото одетые ні, все ж таки найкраща пора року — це осінь!
основным назначениемвышивкиявляется отделка,украшениедома иодежды.украинцыукрашают вышивкойодежду и предметыбыта,полотенца,также используют всовременной одежде,салфеткипод иконы,скатерти,белье.узорывышивок,были не толькопростыми украшениями,но иоберегами,которые защищалиот злых духов,болезней,различныхнапастейподобное.
Популярные вопросы