у нас зростає дуже багато квітів. та мені більще завсього подобається підсніжник. чим приваблює ця квітка? маленька квіточка на зеленій ніжці у білому капелющці ,дуже схожа на дзвіночок. це дуже ніжна квітка.
п ідсніжник –найкраща квіточка весни
Ответ дал: Гость
з самого дитинства нас вчили бути вихованими.наші батьки постійно нас вчили усіляким правилам.на мою думку,треба бути виховоним,томущо ця риса завжди цінувалося в людях,та вона кожному у житті.бути вихованим не важко,треба бути доброю людиною,завжди етично відноситься к людям.
Ответ дал: Гость
сначала пиши описание,потом еще можно написать из чего глина состоит
Популярные вопросы