найбільше мені подобається розмовляти зі своїми батьками, та з бабусею. вони можуть відповісти на всі мої питання,вислухати мене, дати пораду, що і як вірно зробити. а особливо мені подобається розмовляти з бабусею, коли вона розповідає про своє життя. також мені подобається розмовляти зі своїми однолітками.взагалі , як що поміркувати, то мені подобаеться розмовляти з усіма цікавими людьми.я вважаю це ті люди, якім є що сказати, які вміють вислухати.
Ответ дал: Гость
- привіт!
- привіт!
- як справи?
- добре, а в тебе?
- погано.
- чому?
- сьогодні погана погода.
- не переймайся. завтра буде чудова погода.
наступного дня:
- привіт!
- привіт!
- ти був правий. сьогодні чудова погода. намело багато снігу.
Популярные вопросы