-але ж вона не наукова! шкода на неї витрачати час, краще погуляти.
-на цю книгу - не шкода! вона дуже цікава. це суміш фантастики та казки. молоді дівчата-студентки вчаться захищати людей від жахів. інколи жахіття безпечні та здатні лише налякати, а іноді вони можуть навіть вбити, бо мають велику силу. дівчина та її вчитель випадково натрапляють на такого смертельно небезпечного монстра.
-так це книга-жахів? мені таке не подобається!
- ні! автор пиши з таким гумором, що я сміявся на всю кімнату і впродовж всієї книжки. я ще ніколи не читав такої смішної книжки! це неймовірно! якщо тобі не сподобається ця, я з"їм свого носовичка. згоден?
-ого! швидше неси її ! та не забуть носовичка.
Ответ дал: Гость
озера залиті світлом сонця.розчервонілий він сидить біля вікна.бринить живою радістю ліс,сповнений співом солов"я.знесилений,пригнічений,василь опускається на землю.синіють,покриті вічним снігом.високі гори.
Ответ дал: Гость
охороняти природу -це потрібно не ламати гілки ,підливати дерева кущі. коли ідеш на пікнік не запалюй вогонь бо може бути пожежа ,не кідай мусор забери собою.
Популярные вопросы