батько й мати найрідніші і найближчі кожному з нас.від них ми одержали життя.вони вчать нас людських правил,оживляють нам розум, в наші вуста добрі слова.тому треба поважати своїх батька й неньку,тому що вони дали це життя,тому що вони у нас єдині і більш таких немає на землі.якщо ми будемо їх поважати то життя в нас буде краще,як кажуть добро повертається добром.
Ответ дал: Гость
лагідним словом нікого не образиш, можна приклад з іншого прислів'я: слово не горобець, вилетить, не піймаеш. навіть коли робиш зауваження, треба казати це лагідним словом, а гострим, звісно ж заробиш собі тільки ворогів, бо в цьому виказується лише неповага до співрозмовника. згадаймо ж, як нам робить зауваження мати? лагідно, спокійно. звісно ж це приємно чути, а гострі слова нас ображають, нам це не приємно і ми починаємо казати у відповідь теж саме. виходить, що ми становимося ворогом тій людині, яка нас образила, а дружимо та спілкуємося з тією, яка лагідно звернулася до нас.
Популярные вопросы