влітку та навесні святкують багато народних та релігійних свят. свято івана-купала святкують в середині літа, в найспекотнішу ніч. воно бере початок з дуже давніх часів, коли наші предки поклонялись багатьом богам. юнаки й дівчата ввечері йдуть на річку, запалюють там купальське вогнище, стрибають через нього. дівчата плетуть вінки і пускають їх по воді. дивляться, якою буде їхня доля, ворожать на вінках. у купальську ніч у лісі можна знайти квітку папороті й відкрити для себе всі закриті скарби. це свято оповите .
Ответ дал: Гость
«чи потрібно гарно вчитись, щоб досягти успіху у житті»
успіх – це розуміння моральне, соціальне, індивідуальне, духовне. і в кожному виді цього поняття ця ціль досягається мабуть по-різному. я змогла змінити в собі негативні риси і навчилась жити в злагоді з своєю совістю, , рідними і друзями. і зовсім неважливо яка я гарна учениця. якщо я прагну успіху у суспільстві – навчання це гарний стрибок в світ успішних, а далі розум відходить на другий план, а уміння «вижити з акулами бізнесу» не зважаючи на мораль, хоча і маючи уміння нестандартно мислити теж є. а от в плані духовному, не таке вже важливе 10 чи 5 ти маєш з предмета, а головне ти – людина з мораллю, честю, совістю - і тобі буде шана від людей і рідних .
Ответ дал: Гость
за давніх-давен в ущелині ліванських гір, повз які тягнеться торговельний шлях, гніздилася впродовж кількох століть ватага розбійників. не мали вони ні доброго ремесла, ні того, що зветься домом. єдине, що передавали вони в спадок своїм нащадкам,— це злодійське, грабіжницьке ремесло, вміння відбирати золото й скарби. бо шляхом тим часто проходили багаті каравани. і хоч як охороняли купці своє добро, але злодії-розбійники щоразу перехитряли їх, бо були великі мастаки на витівки. і всяк, хто їхав сюди, страшенно боявся попастися лиходіям до рук. навіть військо самого султана не могло встояти проти знахабнілих розбишак.і ось правителі того краю зібралися, щоб вирішити, як краще й швидше приборкати ватагу.
Ответ дал: Гость
моя бабуся не зовсім старенька, та іноді їй важко що-небудь робити. наприклад, їй далеченько ходити до магазину, тому я постійно купую їй хліб та молоко. а ще я (прибрати в кімнаті, полоти город, ремонтувати меблі - на вибір). довгими осінніми та зимовими суботами ми з бабусею (вяжемо, шиємо, готуємо, розмовляємо), адже їй сумно одній. бабуся часто показує мені свої фото, де вона була молодою, і ніби молодшає на очах. я люблю свою бабусю!
Популярные вопросы