літо-літечко.цікаво,а скільки вже літніх канікул було в тебе? це легко полічити.і всі вони різні.як же їх запам'ятати? спробуй щоліта записувати враження про найцікавіші дні канікул.
Ответ дал: Гость
у деяких словах на місці «о» перед постійно наголошеним «а» треба вимовляти та писати «а», наприклад, у слові багатство.
перевірити правопис ненаголошенного голосного можна за зміни слова, або добранням спільнокоренневого слова: прибережний - берег.
існує правило, згідно з яким префікс «пре» вживається замість слова «дуже». в слові «прибережний» префікс «при» позначає місцезнаходження, тому пишемо «прибережний».
у прикметниках зі значенням присвійности, утворених від назв істот, пишемо суфікси -«ин» або «їн», наприклад, голубиний.
Ответ дал: Гость
1. гілка
2. ким? чим?
3. іменник
4.назва загальна
5.неістоти
6. жіночий рід
7. однина
Ответ дал: Гость
хто? письменики що зробили? залишили. залишили що? слід. слід який? пам*ятний. залишили у чому? у житі. у житі чого? киева.
Популярные вопросы