1)Виражається іменником у кличному відмінку (в однині) або у формі називного відмінка (у множині).
2)Звертання можна виражати й іншими частинами мови у значенні іменника (прикметником, числівником, дієприкметником). Наприклад: Знайшовся голос, що на цілий світ промовив: чорні! білі! жовтолиці! Гуртуйтеся під прапором одним (М. Рильський). Четвертий, починай!
3)При звертанні можуть бути займенники ти, виу будь-якому відмінку.
— іменником у кличній формі або в називному відмінку: Нехай в піснях твоїх, поете, вустами серце промовля. (В. Сосюра) О юність, ти землю оновиш! (П. Усаченко);
— іншими частинами мови в значенні іменника: Копитами вдарте, вороні, у степу ми з вами не одні. (П. Воронько) Перший! Два кроки вперед!
Объяснение:
Спасибо
Ответ дал: Гость
Де є життя, там є надiя. життя… надiя… менi здається, що це якесь абстрактне поняття. а ось коли цi слова та поняття об'єднати разом, то це i буде змiст iснування людини, її присутностi на планетi. не буду вдаватися в iсторичнi фактi i подiї. вiзьму за приклад своє життя. менi вже майже 14 рокiв.але жодного разу я не жив без надiї i, звичайно, прагнення . коли я був ще зовсiм маленьким, то надiя на мене, на моє майбутнє жеврiла у моїх батькiв. а ось коли я став пiдлiтком, тобто сам почав розумiти i прагнути побудувати змiст свого життя, - я живу надiєю на майбутнє. менi i моїм однолiткам, молодому поколiнню жити в iншому тисячолiттi, а значить будувати своє майбутнє. думаю, тобто сподiваюся побудувати своє життя так, щоб воно було i цiкавим, i корисним для мене i для моєї держави. хочу залишити по собi хороший слiд присутностi на землi.
Ответ дал: Гость
вищі органи влади, ухвалили одноголосно (одностайно), узагальнювати питання, безготівковий розрахунок, заходи щодо вдосконалення законодавства, рекомендації з проблем використання, українець за походженням.
Популярные вопросы