если бы я был влшебником,я бы сделал много хорошиз поступков.и был бы этому рад этим поступкам,потомучто люблю делать хорошие вещи.я бы изменил нашу экологию,то в чём мы живем требует улудшения.
Ответ дал: Гость
на мою думку потрібно адже кожна людина мріє здобути гарну професію,стати успішною,досягти чогось у житті.а для цього потрібно докласти неабияких зусиль.мудрим є зміст прислів`я: "учись змолоду-пригодиться на старість! ".тому для того ,щоб чогось досягти у житті потрібно вчитись.
Ответ дал: Гость
білочка невеличке звірятко, яке живе у лісах та парках.
в неї руденька пухнаста шубка.вона навесні стає майже сірою, бо білка линяє. на вушках, що постійно стирчать угору, кисточки. пухнастий хвостик, що є у стрибанні, піднятий догори. кориченеві та блискучі.
це дике звірятко спритно перебирається деревами аж до верхівок та прудко стрибає, керуючи хвостиком, мов кермом.
коли постукати горіхом по горіху, то білочка здаля почує і прискаче, щоб взяти їх. іноді навіть з рук людини. коли їсть, то тримає їжу передніми лапками.
гарне та доброзичливе звірятко - білочка. за нею цікаво спостерігати.
Ответ дал: Гость
мурашки - дуже-дуже сильні комахи!
вони можуть підняти речі удвоє а то й більше раз
неймові!
я дуже люблю мурашок!
коли дивися на мурашник здаетьтся що там повний хаос!
але кожна муракша занята своєю справою.
хтось носить матеріали для мурашника,хтось збарає їжу,а хтось строїть домівку! я дуже поважаю мурашок!
Популярные вопросы