чому? тому, що вона прикрашає наше місто, село, країну.природа надає нам багатство без чкого ми не можем жити-кисень.аще вона нас годує.
бережіть пртроду.
Ответ дал: Гость
так гарна.тому,що як би людина мала зле серце то у ии души було б зло,наглисть,жлобство.а у хорошои людини постийно хороши звички- доброзичливить,ця людина мае добре серце и добре видносится до людей.до людини з добрим серцем будуть видноситися добре и вона буде мати багато-багато
Ответ дал: Гость
весною калина розквітає білим цвітом.і нагадує нам дівчину в білому вбранні.а зелені листочки роблять її ще гарнішою.красива вона восени,коли червоніють її ягоди.листя стають багряними. калина - символ українського народу.її садять біля хат.
Ответ дал: Гость
людина повинна працювати за покликом серця, за здібностями, талантом це і є ідеєю сродної праці. людина є щасливою лише тоді коли вона займається тим що їй до вподоби.(теза)
план
1.сродна праця- праця за покликом серця.
2.людина щаслива коли робить те що їй до вподоби.
3.байка'бджола та шершень' (бджола працює не за вигодою а тому що їй подобається сам процес праці,вона природжена збирати мед)
4.професія яку я мрію обрати.
5.чи дотримувався протягом життя сам г.сковорода ідеї сродної праці(дотримувався тому що завжди відмовлявся від високих посад бо вони не були йому до душі.він вважав що матеріальні блага обмежують духовний світ людини.)
Популярные вопросы