ответ: Моє місто у якому я живу називається (Придумай как оно будет называться), а вулиця - (Придумай как она будет называться). На цій вулиці є багато добрих сусідів. На маленьких хатинках ростуть великі квіти, які накривають будиночки від спеки. Також на вулиці багато їздить машин, точніше вони літають. Також є багато чарівних фантанів з чарівною водою, яку можна випити та набрати багато сил.
Дальше можешь сам/а придумать
Спасибо (1)
Ответ дал: Гость
якби в мене була чарівна паличка, я зачарувала б усі мікроби, які викликають хвороби. і всі були б здорові. а ще кожній кинутій матір"ю дитині знайшла б іншу, люблячу. я побудувала б будинки для безхатченків. зробила б так , щоб харчів та води вистачала на всіх.
коли б у мене була б чарівна паличка, я б начаклувала для совісті сильний голос. і тоді б чари більше були б непотрібні. бо люди не змогли чинити погано і немилосердно.
Ответ дал: Гость
дитина забула про уроки, тому що зайнялася малюванням.
берези, що росли вздовж берегів, давали густу тінь.
Популярные вопросы