Частини мови є спільнокореневими, а їх відмінювання за відмінками й особами, а також із суфіксами та префіксами - формами.
Трохи скажу про підручник. Автор неправильно склав його, оскільки більшість слів є формами і спільнокореневими одночасно. Міністерство освіти і науки часом одобрює невдалі підручники, що не є професійно.
Спасибо
Ответ дал: Гость
політ на планету сатурн
я олег. у мене є два найкращих друга. іван і андрій. ми довго товаришуємо. одного дня ми хотіли полетіти на планету сатурн. ми збудували ракету і почали взлітати. оленка і даринка махали нам хустинками, а маленька марійка добре дивилася на нашу ракету тримаючи в руках м'якого ведмедика.
коли ми долетіли до планети сатурн ми захоплювалися красою космосу і красою цієї планети. на планеті ми побачили не велику хатинку і ми почали рухатися до неї. ми зайшли в хатинку і побачили там місцевих жителів ціє планети. я, іван і андрій познайомилися з сім'єю інопланетян. ми не довго погостювали там і полетіли назад додому.
коли ми прилетіли оленка, даринка і маленька марійка зі своїм ведмедиком тобі зустрічали нас обіймами і розпитували все, що ми бачили там на сатурні. ось такий політ на планету сатурн вчинили ми.
Ответ дал: Гость
а над дніпром уже помітно світало. 1)речення розповiдне,неокличне,односкладне, поширене,неповне,тому що маэ тiльки присудок(простий дiэслвний)-свiтало,виражений дiэсловом; свiтало( днiпром(обставина мiсця,виражена власним iменником iз сполучниковим словом); свiтало( помiтно(обставина образу та способу дii, виражена прислiвником з часткою.)
Популярные вопросы