я народилась у цей світ, щоб нести любов людям. коли я виберу собі професію, то вона буде дуже потрібна іншим. я все життя нужденим та слабким. можливо, стану лікарем і буду рятувати життя хворим. можливо, стану письменником і стану закликати до милосердя. я ще не знаю ким стану, але обов"язково принесу світу багато користі. бо для чого ще мені б бог давав життя.
а поки я вчуся пробачати ображаючим мене, батькам та оточуючим, захищати слабких, піклуватися про безхатніх тварин. коли стану дорослою, то зможу це робити більш мудро та наполегливо. я прийшла в цей світ, щоб зробити його кращім.
Ответ дал: Гость
ялинка-6б,7зв, 3 склади
я (й)пригол, м"який
( а) голос, ненагол
л (л)пригол, твер, дзвін
и (и)голосн, наголош
н(н)пригол, тверд,дзвін
к(к)пригол, глух, тверд
а(а) гол, ненагол.
Ответ дал: Гость
нічник , щастя , ніченька
Ответ дал: Гость
у нашому дворі росте багато дерев. великі і малі, крислаті і тоненькі, могутні і тендітні. та більш за все мою увагу є ніжна березка. на дворі зима, а вона, така маленька і непомітна, відчайдушно боретья з холодом. поерпи маленька, скоро прийде весна і станеш ти знов красунею. адже всім відомо, як змінюються берези навесні. гілочки вкриваються свіженькими листочками, гарно відтіняючи білий тендітний стовбур. зявляються нові тендітні сережки, якими все дерево вкривається, неначе чудовими коштовностями. і почнуть до дерева прилітати пташки, доповнюючи своїм весняним співом чудове творіння весни. так, березочко, скоро будеш ти красунею. але зараз зима, тож потерпи..
Популярные вопросы