загублений той час який ти не використав для навчання
наш час невгамовно спливає, день, який ми прожили ніколи вже не повернеться, і тому кожен день треба прожити з максимальною користю та віддачею. основне завдання школяра на протязі всіх його шкільних років - навчатися. кожен день ми приходимо до школи, щоб отримати нові знання. кожен день можна порівняти з однією цеглиною. якщо кожен день добре вчитися і засвоювати увесь шкільний матеріал, то за весь період навчання у школі можливо побудувати дім. цей дім - це наші знання з якими ми живимо все наше життя, які нам вирішувати складні питання, досягати мети, здобувати повагу в суспільстві. кожна людина будує свій дім, і чим краще вона вчиться і більше уваги та часу приділяє навчанню, тим впевненіше вона крокує по житті. і щоб наш дім був міцний та гарний, всі його цеглини повинні буди однаково гарними та міцними. а цього можна досягти одним способом - треба добре вчитися кожного дня.
Ответ дал: Гость
опинитись просто неба- опинитись без даху над головою,намокнути до останьої нитки- дуже-дуже сильно намокнути,кинутись з усіх ніг- швидко побігти,немати кінця-краю- дуже широко, йти як не своїми ногами- перелякано йти, спати без задніх ніг- міцно спати, жити на широку ногу- багато жити.
//
Ответ дал: Гость
буди дружним класом - це, на мій погляд, значить мати однакові погляди на людські цінності . а звідси - відповідна поведінка усього класу. дружній клас - це не тільки спільні веселі розваги, а й вміння, сприймаючи чужий біль як власний, вчасно усім разом прийти на однокласнику. або у хвилини щастя - чи то день народження , чи якась особиста перемога - щиро сприйняти і всім класом поділити цю радість, влаштувавши гарне свято . а ще дружний клас - це вміння зупинити свого однокласника перед поганим вчинком, простягнувши йому руку друзів. дружний клас - це коли багато "я" зливаються в одне "ми", як струмочки зливаються в одну річку, що весело тече в одному напрямі.
Ответ дал: Гость
українська вишивка
українці здавна любили прикрашати вишивкою рушники, скатертини, сороски. кожен край пишався своїми візерунками, кольорами. вишиванням займалися жінки. дівчата прикрашали своє вбрання, наречені дарували коханим вишиті рушники на знак згоди, матері праг-
нули красиво одягнути дітей, оздобити побутові речі.
кольори на вишивці мали символічне значення. особливо поширеними були червоний та чорний.
Популярные вопросы