якщо б я був чарівником, то робив би тільки добрі справи. добрі справи - це зцілювати, вчити, будувати для людей. люди бувають добрі і злі, тому-то потрібно пам'ятати, що доброта завжди перемагає зло. тому-то всі війни закінчуються миром і взагалі ніколи не починалися. якщо б я був чарівником, то робив би так, щоб вранці в кожен будинок заглядав сонячний промінчик і наділяв старших людей ідітей енергією і добром.
Ответ дал: Гость
олександр сергійович
Ответ дал: Гость
тридцяти сіми організаціям, у дев'яносто представників,шістнадцяти країнам,вісімсот сімдесят чотири кілограмів на сорока восьми підприємствах,тисяча чотириста вісімсот сім осіб
Ответ дал: Гость
люди будуть купувати те, що їм потрібно.
хозяїн великого супермаркету, радить продавати той товар, який приносить богато прибутку.
Популярные вопросы