з першого класу вчителі навчають нас що книга - найкращий вчитель та помічник. цей вчитель, хоч не говорить, але і не сварить.книга розповідає нам, як треба додавати чи віднімати,множити та ділити, читати та писати, і саме тоді коли ми навчемося цьому, вона надає нам життєві твори. деякі вигадані, деякі ні, але вони всеодно навчають нас, і приводять до правильного шляху, що робити, як діяти, що запобігати в тій чи іншій ситуації.
тому книга завжди може навчити нас всьому, в тому числі, і як жити.
Ответ дал: Гость
одуванчик это-растение которое по цветёт весной. когда оно расцветает его семена распростроняются по ветру. вместо сока у него выделяется молоко и когда человек срывает его из него выделяется молоко. из этого растения чаще всего делают венок. когда его молоко поподает на кожу его потом от него будет трудно избавится. как-то так)
Популярные вопросы