велика й могутня ріка починається з джерела, а слово – з писемності. українські мова та писемність є душею нації. народжувались вони в хроніках нестора літописця й продовжували свій розвій у творах григорія сковороди, івана котляревського, тараса шевченка, лесі українки, івана франка та багатьох інших талановитих письменників україни.
мова зближує південь і північ, захід і схід нашої єдиної і неподільної держави. адже вона таїть у собі надбання віків, пам’ять народу, виміри духовних скарбів поколінь, які рідне слово відстоювали, за існування якого боролись, з яким ішли в бій і кращі засвіти. бережімо рідну мову й писемність, бо в них високий дух прабатьків, сила нашого сьогодення і світло наше майбуття.
Спасибо
Ответ дал: Гость
більшість наших хвороб викликані дією мікробів та вірусів. але неможливо уникнути їх повністю тому, що вони скрізь: на наших речах, на фруктах і овочах, у роті.
уникнути повністю неможливо, можна лише зменшити ризик їх проникнення у наш організм. а ось це не дуже й складно. мити їжу, яку ми вживаємо невареною, ретельно мити руки перед тим, як сісти за стіл, чистити зуби два рази на день, приймати душ і тому подібні заходи гігієни.
якщо ми будемо берегти себе від бруду, то наш організм зможе нам віддячити, подолавши всі хвороботворні мікроби.
Ответ дал: Гость
намокнути до останньої нитки - совсем, полностью
кинутися з усіх ніг - нескінченно, безмежно
йти як не своїми ногами - недвижимо ( не двигаясь )
жити на широку ногу - багато
опинитися просто серед неба - , переведите мне на (я не знаю украинского), и я вам добавлю в решении.
(если это раздаться, как гром среди неба, то прислівник-синонім будет "внезапно"
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Написать есе на тему "о мово рідна , що без тебе я"...
Популярные вопросы