школа-це місце де діти отримують знання. але не лише їх, а також збільшують кругозір дітей. кожна школа завжди пишається успіхами своїх вихованців, і тому таких дітей завжди заохочують. я знаю по собі я пишається вчитетель коли його вихованець або вихованка отримує призове місце на олімпіаді. тобто можна зробити висновок що для школи це завди добре коли є талановилі діти до навчання або чогось іще.
Ответ дал: Гость
людина як говорить правду тiки правду нiколи не буде сормно за те що вона щось сказала! ця людина не може боятися що вона попадеться на неправдi.а не правда буде мучати людину одним словом не давати сокiйно
вона тодi буде мало говорити з тими людьми якi оточують цю людину(брехливу людину)! але як не ховайся правда все одно вспливе.
як свiдчить народа мудрiсть "правда як олiя скрiзь наверх вспливе" якби ми не хотiли сховати не правду вона все ондно колысь постукае в вашi закритi на замок дверi.! ось моя вам порада не кажи ну не кажы не правду нiколи в твоэму життi! бо як я вам розповiла(в) вона крiзь за вами буде стежити! хай нiхто не дiзнаэться через рiк два три, повiрте вона всодно колись вспливе!
ось моя вам хай може i не потрiбна ця порада не кажiть брехнi в жодному разi бо ви можете втратити ваших рiдних, друзiв так найдорожчих за усе людей! не кажiть не правды=) моя вам порада!
(у меня нет на компе украинского языка)! *
Ответ дал: Гость
гарне пір*я пташки завжди приваблює до себе увагу.а чи викликає симпатію людина у стосунках з іншими тільки зовнішньою красою? звичайно,ні.можна бути доречно вдегненим,але бути нецікавим співрозмовником.тому людина повинна бути і розумною,і освідченою.тільки з такою людиною приємно проводити час.
ця народна мудрість вчить нас працювати більш над внутрішньою красою,чим витрачати весь свій час тільки на зовнішню.
Ответ дал: Гость
за давніх-давен в ущелині ліванських гір, повз які тягнеться торговельний шлях, гніздилася впродовж кількох століть ватага розбійників. не мали вони ні доброго ремесла, ні того, що зветься домом. єдине, що передавали вони в спадок своїм нащадкам,— це злодійське, грабіжницьке ремесло, вміння відбирати золото й скарби. бо шляхом тим часто проходили багаті каравани. і хоч як охороняли купці своє добро, але злодії-розбійники щоразу перехитряли їх, бо були великі мастаки на витівки. і всяк, хто їхав сюди, страшенно боявся попастися лиходіям до рук. навіть військо самого султана не могло встояти проти знахабнілих розбишак.і ось правителі того краю зібралися, щоб вирішити, як краще й швидше приборкати ватагу.
Популярные вопросы