вжитий у формі жіночного роду однини, однини, називного відмінка
(засіб вираження флексія -а)
узгоджується у цих формах з іменником вода
прикметник виступає означення
є словом залежним
основа снігов-
вираження флексія -а)
закінчення –а
корінь - сніг-, суфікс -ов-.
Ответ дал: Гость
- люди, зупиниться! на що ви витрачаєте свій час? постійно, як комахи снуєте туди-сюди, заради грошей нема коли глянути вгору. ви думаєте лише про мілке, а світ зовсім інший. він великий і прекрасний. ви ж як у кайданах! я скрізь літаю і бачу величність нашої землі. мовчазні гори, які бачили зміну цивілізацій, що загинули, не залишивши й сліду боротьби й життя. коли мене зігріває навесні сонце, нема більшого щастя та прояву любові. ніжні та сильні річки, що розбивають здавалось би незламну кригу. а ви все це намагаєтесь ще й знищити! забрати дім і в себе й в мене.
життя прекрасне й без коштовних речей, які здатні лише викликати заздрість, й без екзотичної їжі. навчиться бути щасливими! навчитись співати від любові до життя!
Ответ дал: Гость
славне місто умань.славетне тим ,що воно має архітектурну історичну памятку україни дендропарк *софіївка*.на красу якого приїздять помилуватись люди не лише з україни,а й із інших куточків світу .дендропарк *софіївку* побудував князь потоцький на честь своєї коханої софії.умань красиве зелене місто ,яке гостино зустрічає усі своїх відвідувачів.я щаслива,що моє місто умань.
Популярные вопросы