скласти розповідь на тему "зимові розваги" пропоную так: зима - чудовий час для розваг із батьками та друзями. як тільки випадає сніг, всі люди радіють та виходять на вулицю. все навколо вкривається білосніжною шубкою. у цей час можна дістати санчата та піти на майданчик гратись з друзями. або на вихідних разом із батьками відвідати ліс та спуститися з гірки. а потім випити гарячого чаю з термоса та насолодитися красою зимової природи. також взимку можна кататися на ковзанах, грати в хокей. дуже часто ми з друзями ліпимо снігову бабу. та навіть не одну, а цілу родину! ми робимо їм носики з моркви, хтось виносить шарфик, хтось шапочку. зима - чарівний час див та розваг.
Ответ дал: Гость
сегодня на курсах мы изучали такое предложение: "строить воздушные замки легче, чем жить в них", я согласен с этим выражением, но как его нужно понимать? я поворачивался и смотрел, у однокурсников о чем они каково было мое удивление .когда я понял, что все пишут про замки в буквальном смысле, о том что это так далее. и тут до меня дошло..ведь эти слова аллегория про наше тоже можно понимать по разному, я понял, что загадывать планы .мечтать о том, что я стану миллионером, у меня будет трехэтажный особняк и куча разных гоночных машин, может каждый, но осуществить единицы, именно про высокопоставленные цели рассказывается в этих словах. на следующий день мы узнали оценки, и я был рад что набрал наивысший . но была одна работа, которая попала на олимпиаду по предмету инженерство - все это вызвало у меня положительные эмоции на целый
Ответ дал: Гость
україна багата на птахів.але вони не лише дарять нам радість від свого співу .птахи дуже потрібні.вони винищують шкідливих комах,зберігаючи дерева та наші врожаї.а ще хижаки їдять деяких с них.після смерті вони,як і все живе на землі удобрюють грунт.без птахів природа булу б набагато бідніша.тому їх берегти, як і усе що росте на нашій землі.
Ответ дал: Гость
за давніх-давен в ущелині ліванських гір, повз які тягнеться торговельний шлях, гніздилася впродовж кількох століть ватага розбійників. не мали вони ні доброго ремесла, ні того, що зветься домом. єдине, що передавали вони в спадок своїм нащадкам,— це злодійське, грабіжницьке ремесло, вміння відбирати золото й скарби. бо шляхом тим часто проходили багаті каравани. і хоч як охороняли купці своє добро, але злодії-розбійники щоразу перехитряли їх, бо були великі мастаки на витівки. і всяк, хто їхав сюди, страшенно боявся попастися лиходіям до рук. навіть військо самого султана не могло встояти проти знахабнілих розбишак.і ось правителі того краю зібралися, щоб вирішити, як краще й швидше приборкати ватагу.
Популярные вопросы