ліс відіграє велику роль у житті людини та суспільства, адже він є легенями планети які постачають кисень та відновлюють склад повітря,ліс є незамінимим постачальником сировини для промисловості країни,та є притулком для багатьох звірів . він забезпечує тварин їжею і природним матеріалом для створення своїх хатинок. також листва з опалих дерев приймає участь у грунтоутворенні і збагачує грунт на корисні мінерали. люди також будують будинкі із стволів деяких дерев! ще для людини дуже корисно відвідати ліс . подихати хвойним ароматом ялинок та сосен і просто отримати насолоду. коли я відвідую ліс в мене підіймається настрій і з'являється багато енергії яку так і хочеться виплеснути назовні. я вважаю що ліси дуже корисні, хоча, з кожним роком їх стає все менш і менш. і я що це погано! ліс - це наше майбутнє здоров'я!
Ответ дал: Гость
я вважаю що потрібно гарно вчитися ,щоб досягти успіхів у житті.адже всюди потрібна наука.ніде без неї не обійтись.люди які не хотіли вчитися,прогулювали школу,не робили завдання нічого в житті не досягли.тому й нам дітям потрібно задуматись -чи хочемо ми чогось досягти? якщо так то нам потрібно вчитися ,вчитися і ще раз вчитися.
Популярные вопросы