я важаю,що кожна людина має здобути освіту,стати успішною.для цього потрібно вчитися.в процесі навчання людина розвиває свій талант.кожен з нас мріє бути успішним,професійним спеціалистом.а для цього треба докласти зусилля.знання-це наш скарб,який ми здобуваєм навчаючись.маючи такий скарб,ми зможемо досягти успічів у житті.
Ответ дал: Гость
здоровя за грощі не купиш! їж корисні продукти, займайся спортом, не дивися багато телевізору! бережи своя !
Популярные вопросы