Н. триста шістдесят п'ять . чотириста сорок вісім. дев'ятнадцятеро. кілька. р. трьохсот шістдесяти п'яти. чотирьохсот сорока восьми. дев'ятнадцяти. кількох. д. трьомстам шістдесяти п'яти. чотирьомстам сорока восьми. дев'ятнадцяти. кільком. з. н або р. відмінок о. трьомастами шістдесятьма п'ятьма.чотирмастами сорока вісьма. дев'ятнадцятьма. кількома. м.( на ) трьохстах шістдесяти п'яти. (на) чотирьохстах сорока вісьми. (на) дев'ятнадцяти. (на) кількох.
Спасибо
Ответ дал: Гость
сьогодні в мене день народження я чекав на це свято цілий рік! це найважливіше свято, мабуть, для кожної людини.
в цей день ти почуваєш себе самим головним для всіх.родичі, друзі дарують тобі подарунки, про які ти мріяв.тобі кажуть багато приємних слів та побажань. і ти, наче на крилах, від щастя.
як прикро, що день народження один раз на рік. хоча, у нас є прекрасна можливість дарувати таке саме щастя нашим друзям та близьким в їх свято!
Ответ дал: Гость
1.фарби осіннього лісу мені довподоби.
2.поступила пропозиція позакривати вікна й двері, бо піднявся сильний вітер.
3.щоб не вскочити в халепу,не роби вигляд ніби нічого не розумієш, бо через пару днів їхні відношення покращаться.
4.саме цікаве,що було на виставці - це вироби з кераміки.
Популярные вопросы